Nasza oferta

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź coś dla siebie.

Chcesz poczuć się jak w raju? Cisza, spokój, śpiewające ptaki, leżaki, woda, bogata biblioteka, wino. A Ty, co potrzebujesz do pełni szczęścia? Nie znasz jeszcze naszego dworu? Sprawdź oferty poniżej, na pewno znajdziesz coś dla siebie.


.

Dla dwojga

Organizujesz oświadczyny, szukasz romantycznego miejsca na pobyt tylko we Dwoje? Dwór Komorowo będzie idealny.

Małe grupy przyjaciół – dom na wyłączność

Chcecie wyjechać grupą rodzinną, z przyjaciółmi i chcecie mieć dom na wyłączność? Jesteśmy otwarci na różne propozycje, skontaktuj się z nami.

Szkolenia

Firmy zapraszamy do organizacji szkoleń. Posiadamy salę, na której zorganizujemy szkolenie dla 30 osób. Zapewniamy sprzęt, przerwy kawowe, wyżywienie.

Praca zdalna

Masz do skończenia ważny projekt, ale w domu nie możesz się skupić? Szukasz więc miejsca, gdzie w spokoju możesz go dokończyć? Dwór Komorowo, to strzał w dziesiątkę.

Przyjęcia

Szukasz miejsca na imprezę? Marzysz o imprezie w plenerze? Nad stawem? Zadzwoń, zapytaj o ofertę.

Weekendowy wypad za miasto

Marzysz o wypadzie za miasto? Błogi wypoczynek z dala od gwaru i wielkich tłumów? Dwór Komorowo, to idealne miejsce na podładowanie baterii.

Warsztaty

Szukasz miejsca na organizację warsztatu dla swojej grupy? Zapytaj nas o wolny termin. Jeśli szukasz natomiast ciekawego warsztatu, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.