szkolenia

Szukasz idealnego miejsca na szkolenie. dla swoich Pracowników? Chcesz połączyć intensywne szkolenie z wypoczynkiem? Dwór Komorowo doskonale się do tego nadaje. Ze względu na otoczenie, to doskonałe miejsce na organizację imprezy firmowej, szkolenia, prezentacji. W trakcie Państwa pobytu w naszym dworku zadbamy o Wasze dobre samopoczucie. Nasza kuchnia, to kuchnia regionalna, składająca się ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych producentów. Po szkoleniu zadbamy o rozrywkę dla naszych Gości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4,5 ha park ze starodrzewiem, część rekreacyjną z miejscami do odpoczynku, miejscem na ognisko, czy grilla. Oferujemy również gry i zabawy integracyjne na terenie parku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wycieczki po okolicy, czy niedalekim Poznaniu. Macie Państwo bardziej wyszukane pomysły? Może pokaz i przejażdżkę starymi, zabytkowymi samochodami? Przejażdżkę bryczką? Żadne wyzwanie nie jest nam straszne.

Po szkoleniu zaprosimy do wygodnych pokoi. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, ręczniki, strefę wypoczynku – ławę i fotele, zestaw do parzenia kawy i herbaty, kawę i herbatę. Okna wszystkich pokoi wychodzą na park, lub okoliczne łąki. Koncerty ptasie gwarantowane w cenie pokoju.

Dysponujemy salą szkoleniową dla 35 osób, do dyspozycji oddajemy także tablicę, rzutnik i ekran.

A po szkoleniu zapraszamy na integrację i na doskonałą zabawę.

Podaj okres na jaki dokonujesz rezerwacji i kolor pokoju. Ilość osób w pokoju.