Warsztaty

Szukasz ciekawej oferty rozwojowej? Nie możesz się zdecydować czego poszukujesz? U nas znajdziesz wiele ciekawych propozycji:

chcesz posłuchać o historii, ciekawostkach z innych krajów? Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz dokąd? Polska, a może zagranica? Mamy dla Ciebie propozycje nasi zaprzyjaźnieni piloci wycieczek opowiedzą Ci o ciekawych zakątkach Europy i nie tylko. Kiedy i który kraj, czy region obserwuj tutaj, lub na naszym FB, terminarz podamy wkrótce.

Warsztaty rozwojowe

Masz dość stagnacji, marzysz o rozwoju osobistym ale nie masz z kim o tym porozmawiać? Poszukujesz osób, które podobnie jak Ty chcą się rozwijać? Zapisz się na warsztaty, terminy podajemy wkrótce. Prowadzącą nasze spotkania jest certyfikowany coach Alina Kaźmierczak, która potrafi uskrzydlić każdego człowieka, nawet najbardziej niewierzącego w swoje możliwości, który nie widzi szansy na zmianę. Robi to za pomocą metody “points of you” i metafory. Dodaje wszystkim skrzydeł i motywuje. Znaleźć Ją możecie na kanale YT “3 minuty uskrzydlania”.

Pisanie ikon, malowanie?

Chcesz nauczyć się malować? Pisać ikony, ale w Twojej okolicy nie organizuje się takich warsztatów? U nas takie spotkania organizujemy 3 razy w sezonie. Nie przegap. Tu znajdziesz terminy. Warsztaty prowadzi malarka Lucyna Smok. Pod spodem zobaczysz jeden z obrazów jednej z uczestniczek warsztatów. Oczywiście nie możesz założyć, że po jednym weekendzie będziesz super malarzem, ale podstawy na pewno zdobędziesz. Niektóre z prac naszych uczniów ozdabiają nasze dworskie ściany.

W trakcie trwania warsztatów nie zapominamy o naszym dobrostanie fizycznym, w cenę zawsze wliczone są smaczne i pożywne posiłki, przerwa kawowa, a po zajęciach możesz korzystać do woli z naszego parku i strefy relaksu.

Inne wydarzenia

Organizujemy też inne wydarzenia. Wraz zaprzyjaźnioną firmą Vehicom organizować będziemy pokazy starych, zabytkowych aut.

Kolejny już wkrótce. Na razie kilka zdjęć.

Chcesz być na bieżąco i nie stracić żadnej informacji? Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz zawsze na bieżąco.