weekendowy wypad za miasto

Szukasz miejsca na weekendowy wypad? Nie masz planów? Sama nie wiesz co chciałbyś robić? Mamy dla Ciebie świetną propozycję.

U nas wypoczniesz na łonie natury, naładujesz akumulatory, przypomnisz sobie jak to kiedyś było bawiąc się przy ognisku, bądź grillu.

Jeśli po prostu chcesz odpocząć i nic nie robić, to to miejsce jest idealne, jeśli jednak…

Lubisz aktywny wypoczynek

Jesteś typem aktywnym? Lubisz ruch? Mamy dla Ciebie rowery, na jeziorze kajaki i rowery wodne. Możesz ruszyć na poszukiwanie skarbów. Od nas dostaniesz mapę, dokąd warto pojechać, co zobaczyć, gdzie zjeść. Kochasz konie? Mamy kilka stajni w okolicy. Las to Twój żywioł? W pobliżu mamy kilka rezerwatów, jak na przykład rezerwat przyrody “Bytyńskie Brzęki”, rezerwat przyrody “Duszniczki”, ciekawe trasy spacerowe z małymi urokliwymi mostkami. Do dyspozycji masz też nasz park z wieloma drzewami, które liczą już sobie ponad 200 lat.

A może chcesz odkryć pozostałości dawnej osady na wyspie naszego jeziora Bytyńskiego? Nic straconego. Zabezpiecz się w długie spodnie, wyspa jest mocno zarośnięta i ruszaj na spotkanie z przygodą. Kto i kiedy tą wyspę zamieszkiwał dowiesz się z naszego bloga między innymi tutaj. http://www.dworkomorowo.pl/skad-sie-wziela-nazwa-komorowo

Dwór Komorowo wyspa na jeziorze Bytyńskim
wyspy nad jeziorem Bytyńskim

Lubisz zwiedzać poznawać nowe miejsca?

Jeśli aktywny wypoczynek jest Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu, lubisz poznawać nowe miejsca i nie znasz Poznania – stolicy Wielkopolski, to idealnie trafiłeś. Właścicielka dworu, jest jednocześnie przewodnikiem miejskim, z chęcią pokazuje i opowiada swoim Gościom o stolicy regionu. Jeśli tylko będziesz wystarczająco długo i miał ochotę na taką wyprawę, to nic nie stoi na przeszkodzie, by ją zorganizować.