Przyjęcia

Szukasz miejsca na przyjęcie? Ma być niedaleko Poznania, ciche, w ustronnym miejscu, z dala od tłumu gapiów? Nasz dwór idealnie się wpasowuje w ten trend.

Organizujemy imprezy rodzinne, jak chrzciny, wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, imieniny, komunie, czy małe wesela. Można u nas zorganizować zarówno przyjęcie we wnętrzach, mamy salę na parterze do 25 osób, jak i na 2 piętrze, gdzie spokojnie usiądzie i zatańczy około 40 osób. A może marzysz o…

Przyjęciu w plenerze?

Lato, to idealny moment na wyjście na dwór. Nasze warunki sprzyjają obcowaniu z naturą, dlatego chętnie proponujemy naszym Gościom imprezy w plenerze. Jak to może wyglądać? Na przykład tak, jak widać na poniższych zdjęciach.

Nie ma znaczenia dla ilu osób

impreza plenerowa Dwór Komorowo
Co serwujemy?

Menu każdorazowo ustalamy z naszymi Gośćmi. Mamy pozycje sztandarowe, które wiemy, że będą smakować każdemu, jak rosół, czy krem z pomidorów, czy nasze popisowe danie pieczeń z karkówki. Mamy też w ofercie menu bezmięsne, kuchnię wielkopolską, grillowane warzywa. Każdy znajdzie coś dla siebie. A Ty co podasz swoim Gościom? Nie masz pomysłu? Zdaj się na nas. Razem na pewno wybierzemy odpowiednie menu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.